Lancome Platineum Hydroxy (a) Calcium SADA

Obrázek zboží: Lancome Platineum Hydroxy (a) Calcium SADA

Cena: 3 619 Kč
Bez DPH: 2 990,83 Kč

[ks]

Značka: Lancome

Sada obsahuje:

- Platineum Hydroxy(a) Calcium Complete Restructuring Cream SPF15 Face Throat and Decollete 50ml - Krém s omlazujícím účinkem specializovaný na pleť obličeje, krku a dekoltu. Revoluce v péči o pokožku pomocí účinku vápníku. S řadou Platineum je pokožka znovu nabita vápníkem, díky čemuž je hustší a elastičtější přímo zevnitř, z hloubky. Při používání je pleť den za dnem posilována ve své struktuře a stává se silnější a více odolnou. Obličej, krk i dekolt se tak znovu objevují ve své mladistvé podobě a pleť je jasnější, mladistvější a zdravého vzhledu.

- Absolue Ultimate ßx Sérum Advanced Replenishing 10ml - Sérum s okamžitým účinkem proti vráskám pleti. Zlepšuje pružnost pokožky a činí jí pevnější. Snižuje možnost vzniku vrásek a vzniklé vrásky eliminuje. Pleť do hloubky vyživuje. Pleť je omlazená, rozjasněná a svěžího zdravého vzhledu.

- Platineum Yeux & Levres Hydroxy(a) Calcium Reinforcing Eye and Lip Contour Cream 3ml - Péče o rty a oční okolí. Revoluce v péči o pokožku pomocí účinku vápníku. S řadou Platineum je pokožka znovu nabita vápníkem, díky čemuž je hustší a elastičtější přímo zevnitř, z hloubky. Při používání je pleť den za dnem posilována ve své struktuře a stává se silnější a více odolnou. Oční okolí i rty se tak znovu objevují ve své mladistvé podobě a pleť je jasnější, mladistvější a zdravého vzhledu.

- Platineum NUIT Hydroxy(a) Calcium 5ml - Noční účinný krém pro obnovu a hlubokou výživu pleti. S řadou Platineum je pokožka znovu nabita vápníkem, díky čemuž je hustší a elastičtější přímo zevnitř, z hloubky. Při používání je pleť den za dnem posilována ve své struktuře a stává se silnější a více odolnou.


 

Oddělení obchodu

Nejprodávanější

  1. Lancome Renergie Morpholift R.A.R.E. 70 ml SADA II
  2. Lancome Renergie Refill SADA 80 ml

Nejprohlíženější

  1. Lancome Renergie Refill SADA 80 ml
  2. Lancome Renergie Morpholift R.A.R.E. 70 ml SADA II
  3. Lancome Pack kabelka č. 7
  4. Lancome Platineum Hydroxy (a) Calcium SADA
  5. Lancome Pack kabelka č. 6

Partneři webu

Originály pro Váš domov

Zalevno.cz - Nejlepší ceny na internetu. CenyZboží.cz Naakup NajdiSlevu.cz
Naše ikonka
Naše ikonka