Gucci by Gucci EdP 50 ml SADA

Obrázek zboží: Gucci by Gucci EdP 50 ml SADA

Cena: 1 300 Kč
Bez DPH: 1 074,17 Kč

[ks]

Značka: Gucci

Typ: parfémová voda, EdP

Skupina: dámská

Značka: Gucci

Řada: Gucci by Gucci SADA

Balení: EdP 50 ml + 100 ml tělové mléko

 

Skupina vůně: moderní cypřišová

 

Popis vůně:

Gucci by Gucci je vůní bohaté duše určenou moderní a přitom ověřené hodnoty vyznávající ženě, jež dovede plně ocenit sílu její smyslnosti umocněnou nezapomenutelnou signaturou vybraných a mistrovsky propojených ingrediencí.

Žena, která se oddá jedinečnému kouzlu parfému Gucci by Gucci, je předurčena k tomu, být svým okolím vnímána jako fascinující bytost.

Gucci by Gucci je moderní ikonou mezi vůněmi - silná a smyslná, pozorně sestavená z nejušlechtilejších ingrediencí a nepostrádající nezaměnitelnou ženskou auru. První moderní chyprová kompozice od Fridy Gianinni je kombinaci klasické vůně s novými a možná i trochu překvapivými akcenty.

Ani flakón Gucci by Gucci nezastírá inspiraci bohatou historií značky, aniž by se bránil novým prvkům, které mu propůjčují moderního ducha s dotekem svůdnosti a elegance. Masivní hnědě tónované sklo odlehčují jednoduché linie. Dotek luxusu tu představuje přívěšek ve tvaru zlatého koňského udidla symbolizujícího ženskost a eleganci. Hladkou plochu zdobí impozantní autogram zakladatele značky Guccia Gucciho provedený zlatou barvou na dolním okraji lícové strany flakónu. To vše - spolu s masivním zlatým uzávěrem ve stylu art deco - tvoří nadčasový a přece moderní solitér, který se stane ozdobou toaletního stolku či kabelky ženy Gucci.

 

Složení parfému:

Hlava: hruška, heřmánek, guave, kouřovým podtón

Srdce: květiny tiaré, konvalinka, květy pomerančovníků

Základ: pižmo, pačuli, medový nádech

Rok uvedení parfému: 2008


 

Oddělení obchodu

Nejprodávanější

  1. Gucci by Gucci EdP 50 ml SADA

Nejprohlíženější

  1. Gucci by Gucci EdP 50 ml SADA

Partneři webu

Originály pro Váš domov

Zalevno.cz - Nejlepší ceny na internetu. CenyZboží.cz Naakup NajdiSlevu.cz
Naše ikonka
Naše ikonka